Relaxujte s vodní dýmkou právě od nás. Dobré tabáky do vodní dýmky, kvalitní vodní dýmka známá též jako vodnice a pohoda, to vše k sobě pasuje. Výběr vodní dýmky z naší široké nabídky nemusí být zrovna jednoduchý, ale určitě máme dýmku pro každého. S ohledem na cenu jsou stále populární malé vodní dýmky Pumpkin v provedení s jedním nebo dvěma šlauchy. Na opačné straně jsou velké precizně vyrobené dýmky DUD včetně celoskleněných vodnic od stejného výrobce.

Oblíbené hliníkové vodní dýmky Aladin, Kaya, Fox, Honey Sigh či tradiční ocelovou vodní dýmku Top Mark v naší nabídce máme také. Designové dýmky Wandy Hookah navrhované v Čechách vyrobené z kvalitního eloxovaného hliníku nabízíme včetně příslušenství Wandy.

Gravitační bong a vodní dýmka Stundenglass Stundenglass Gravity Hookah, Vás překvapí nejen svým designem, ale především unikátním systémem gravitačního kouření. Díky konstrukci gravitační dýmky z ní můžete kouřit tabák jako z vodní dýmky nebo své oblíbené byliny jako z bongu. Ideální kuřácké kombo nejen pro fajnšmekry.

Objednávku můžete doplnit o uhlíky do vodních dýmek a tabáky do vodní dýmky Al-Sultan nebo tabák Medite. Samozřejmě nesmíme zapomenout na příslušenství k vodním dýmkám jako je náhradní korunka, hygienický náustek, těsnění nebo náhradní hadice pro vodní dýmku.

Seznam
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >
 Zobrazeno 1-21 z 234
 Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.