Vodní dýmka, oblíbený tabák a pohoda, to vše patří k sobě. Výběr vodní dýmky z naší široké nabídky nemusí být zrovna jednoduchý, ale určitě máme vodní dýmku pro každého. S ohledem na cenu je stále populární malá vodní dýmka Pumpkin v provedení s jedním nebo dvěma šlauchy. Na opačné straně jsou velké precizně vyrobené dýmky DUD včetně celoskleněných vodních dýmek od stejného výrobce.

Dále v naší pestré nabídce najdete velmi žádané hliníkové vodní dýmky Aladin, Kaya, Fox, Honey Sigh či tradiční ocelové dýmky Top Mark. Designové hliníkové dýmky Wandy navrhované v Čechách v naší nabídce máme také.

Pro fajnšmekry nabízíme kombo gravitační bong a vodní dýmka Stundenglass Stundenglass Gravity Hookah, která Vás překvapí nejen svým designem, ale především unikátním systémem gravitačního kouření. Díky konstrukci gravitační dýmky z ní můžete kouřit tabák jako z vodní dýmky nebo své oblíbené byliny jako z bongu.

Objednávku můžete doplnit o uhlíky do vodních dýmek včetně kokosových a tabáků Al-Sultan vyrobených v Jordánsku. Samozřejmě nesmíme zapomenout na příslušenství k vodním dýmkám jako je náhradní korunka, hygienický náustek, těsnění nebo náhradní hadice pro vodní dýmku.
Seznam
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >
 Zobrazeno 1-21 z 260
 Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.