Vodní dýmka, oblíbený tabák a pohoda, to vše patří k sobě. Výběr vodních dýmek z naší široké nabídky nemusí být zrovna jednoduchý, ale určitě máme dýmku pro každého. S ohledem na cenu je stále populární malé vodní dýmky Pumpkin v provedení s jedním nebo dvěma šlauchy. Na opačné straně jsou velké precizně vyrobené dýmky DUD včetně celoskleněných vodnic od stejného výrobce.

Oblíbené hliníkové vodní dýmky Aladin, Kaya, Fox, Honey Sigh či tradiční ocelové dýmky Top Mark v naší nabídce máme také. Designové dýmky Wandy navrhované v Čechách a vyrobené z kvalitního eloxovaného hliníku nabízíme včetně příslušenství Wandy.

Gravitační bong a vodní dýmka Stundenglass Stundenglass Gravity Hookah, Vás překvapí nejen svým designem, ale především unikátním systémem gravitačního kouření. Díky konstrukci gravitační dýmky z ní můžete kouřit tabák jako z vodní dýmky nebo své oblíbené byliny jako z bongu. Ideální kuřácké kombo nejen pro fajnšmekry.

Objednávku můžete doplnit o uhlíky do vodních dýmek včetně kokosových a tabáků Al-Sultan vyrobených v Jordánsku. Samozřejmě nesmíme zapomenout na příslušenství k vodním dýmkám jako je náhradní korunka, hygienický náustek, těsnění nebo náhradní hadice pro vodní dýmku.

Seznam
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >
 Zobrazeno 1-21 z 265
 Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.